Set bucse culisante AL-KO pentru dispozitive de depasire 60S si 90S (tip nou)
- Un set de manșoane glisante pentru dispozitivele 60S/2 și 90S/3. Diametrul exterior al rulmentului este de 46,3 mm, diametrul interior este de 34,9 mm.
Un set de bucșe AL-KO pentru dispozitivele de depășire 60S/2 și 90S/3
Bucșele AL-KO, destinate dispozitivelor de depășire de tip 60S/2 și 90S/3, au un diametru exterior al rulmentului de 46,3 mm și un diametru interior al rulmentului de 34,9 mm.
Bucșele din frâna de depășire acționează ca elemente intermediare între părțile mobile ale mecanismului, sarcina lor principală este de a reduce frecarea, ceea ce permite o funcționare mai lină și mai controlată a frânei. Datorită utilizării manșoanelor glisante, componentele mecanismului sunt mai bine protejate împotriva uzurii, ceea ce le prelungește durata de viață și eficiența.
Bucșele culisante sunt utilizate în diferite tipuri de remorci, inclusiv rulote, remorci de marfă, remorci specializate și alte vehicule care utilizează sisteme de frânare de supraîncărcare.
dimensiuni:
- diametrul interior al rulmentului (A): 34,9 mm
- diametru exterior rulment (B): 46,3 mm
Achiziționând orice produs din oferta noastră, veți primi o garanție de 2 ani. Datorită acestui lucru, îl puteți folosi fără să vă faceți griji cu privire la consecințele unei posibile avarii. Având grijă de satisfacția dvs., am simplificat pe cât posibil procesul de depunere a unei posibile reclamații trebuie doar să completați și să trimiteți formularul disponibil pe site-ul nostru.
Aveți întrebări despre selecția sau utilizarea produselor noastre? Contactaţi-ne! Specialiștii Unitrailer vor fi bucuroși să vă ofere orice informații.