Apărătoare de noroi dreapta pentru remorcă DOMAR DR1014002 arc roată 400/240mm
  • Apărătoarea de noroi DOMAR DR1014002 pentru jumătatea dreaptă a roții are o lungime de 400 mm și o lățime de 240 mm. Protejează remorca și încărcătura de deteriorări mecanice și îi protejează pe ceilalți participanți la trafic de stropii de noroi și pietr
Noutate
Promocje
Partea de montaredreapta
Lungimea aripii400 mm
Lățimea aripii240 mm
Înălțimea aripii375 mm
Orificii de montarenu
Vedeți specificațiile complete
brut / buc.
Preț normal: / buc.
Cel mai mic preț al produsului în cele 30 de zile înainte de reducere: / buc.
Produs disponibil in cantități mari
Verifică în ce magazin poți vedea și cumpăra imediat
din
Alăturați-vă programului de fidelitate
Producător:
Apărătoarea de noroi DR1014002 din partea dreaptă de la DOMAR se montează pe partea dreaptă a vehiculului (privind în direcția de mers). Această apărătoare de noroi compactă și durabilă este concepută pentru a proteja roțile remorcilor, utilajelor agricole ușoare sau de construcții și ale altor vehicule comerciale. Cu dimensiuni de 400 mm lungime, 240 mm lățime și 375 mm înălțime , este perfectă pentru zonele care necesită o protecție eficientă împotriva apei, noroiului și a stropilor de rocă, economisind în același timp spațiu. Nu are găuri de montare din fabrică , permițând utilizatorului să adapteze liber punctele de montare la designul specific al vehiculului. Fundul său plat, echipat cu o embosare suplimentară pentru rigidizarea apărătoarei de noroi, permite o fixare ușoară direct pe șasiu, asigurând o instalare rapidă și convenabilă.
Garanție
Ajutor
Descriere
Producător
Codul produsului
UT016630
EAN
Numărul de catalog al producătorului
DR1014002
Partea de montare
dreapta
Lungimea aripii
400 mm
Lățimea aripii
240 mm
Înălțimea aripii
375 mm
Grosimea aripii
3 mm