Oglindă retrovizoare convexă LAMP Ti-Vedo universală 80x60mm
- Oglinda retrovizoare convexă Ti-Vedo 80x60mm LAMP este o oglindă suplimentară montată pe oglinda retrovizoare. Extinde câmpul vizual și reduce unghiurile moarte. Montarea universală și articulația sferică facilitează schimbarea benzii, mersul înapoi și pa
Oglindă retrovizoare convexă LAMP Ti-Vedo universală 80x60mm
Oglinda sferică (convexă) Ti-Vedo este o oglindă suplimentară care extinde câmpul vizual, concepută pentru a fi montată pe oglinda retrovizoare standard. Dimensiunile sale compacte de 80x60 mm îi permit să rămână liberă, crescând în același timp semnificativ vizibilitatea. Sistemul său universal de montare îi permite să se potrivească majorității vehiculelor, iar articulația sferică permite ajustări precise ale unghiului - puteți regla rapid oglinda pentru a acoperi zonele care nu sunt acoperite de oglinda din fabrică.
Suprafața convexă creează un câmp vizual mai larg și ajută la reducerea unghiurilor moarte , facilitând schimbarea benzilor, ieșirea din locurile de parcare, manevrarea remorcilor sau deplasarea cu spatele în spații înguste. Oglinda suplimentară crește confortul și siguranța la volan , deoarece veți observa mai rapid vehiculele, bicicliștii sau pietonii dincolo de raza de acțiune a oglinzilor standard. După instalare, reglați sistemul Ti-Vedo astfel încât să nu obstrucționeze vederea în oglinda principală și verificați periodic stabilitatea acestuia.
Achiziționând orice produs din oferta noastră, veți primi o garanție de 2 ani. Datorită acestui lucru, îl puteți folosi fără să vă faceți griji cu privire la consecințele unei posibile avarii. Având grijă de satisfacția dvs., am simplificat pe cât posibil procesul de depunere a unei posibile reclamații trebuie doar să completați și să trimiteți formularul disponibil pe site-ul nostru.
Aveți întrebări despre selecția sau utilizarea produselor noastre? Contactaţi-ne! Specialiștii Unitrailer vor fi bucuroși să vă ofere orice informații.