PLATFORMA TRIPLA LOHR 800X230 UNITRAILER UNIPLAT 800/3 S MMA 3500 KG
UNITRAILER UNIPLAT 800/3 remorcă auto cu trei axe
Platformă transport auto cu trei osii cu MMA de până la 3500 kg și suprafață de transport 8019 x 2210 mm. O structură foarte durabilă permite transportul mașinilor fără nicio grijă, chiar și pe trasee lungi. Structurile sudate și utilizarea profilelor armate vor permite mulți ani de utilizare a remorcilor din seria UNIPLAT . Centrul de greutate scăzut asigură o călătorie stabilă în toate condițiile meteorologice. Verifică oferta de mai jos și comandă acum. Livrăm remorcherul cu un set complet de documente în 10-12 zile lucrătoare .
O roată de sprijin ușurează manevrarea unei remorci în picioare. Platforma de tractare a fost echipată și cu o roată de rezervă și troliu . Dimensiunile suprafeței de încărcare de 8019 x 2210 mm și MMA maxim 3500 kg permit transportul în siguranță al vehiculului. Mânerele solide pentru asigurarea încărcăturii asigură siguranța mărfurilor transportate. Durabilitatea remorcii este asigurată de cadrul de transport din oțel structural cu rezistență sporită.

UNITRAILER UNIPLAT 800/3 remorcă auto cu două axe - date tehnice
- Lungimea spațiului de încărcare: 8019 mm
- Lățimea încărcăturii: 2210 mm
- MMA: 3500 kg
- Dimensiunea roții: 195/50 R13C 104N.
Documente necesare și livrare
Vă respectăm timpul, prin urmare livrăm platforma de tractare achiziționat la adresa furnizată. Nu trebuie să vă faceți griji cu privire la organizarea transportului pentru camionul dumneavoastră de tractare, noi aranjam transportul pentru dvs. Toate formalitatile legate de documentatie sunt pregatite si de noi si livrate odata cu remorca. După primirea setului complet de documente, remorca ar trebui să fie înregistrată și asigurată. După 3 ani de utilizare, amintiți-vă de inspecția obligatorie pentru a putea continua să vă deplasați cu el pe cârlig. MMA al camioanelor de tractare este de 3500 kg , prin urmare, atunci când plasați comanda, vă rugăm să specificați valoarea corespunzătoare din articolul „ O.1 ” din certificatul de înregistrare. Documentele pe care le anexăm la expediere sunt factura de cumpărare, certificatul de aprobare și autorizare. Realizăm comenzi atât pentru clienți individuali, cât și pentru companii.